×
×

بهار در تابستان: دکتر احمدی‌نژاد و بازگشت به عرصه ریاست جمهوری

 • کد نوشته: 12374
 • پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
 • به دنبال شهادت ناگهانی آیت الله رئیسی در سانحه سقوط بالگرد، انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری در تاریخ ۸ تیرماه در کشور عزیزمان ایران برگزار خواهد شد
  بهار در تابستان: دکتر احمدی‌نژاد و بازگشت به عرصه ریاست جمهوری
 • دیار بصیر؛ به دنبال شهادت ناگهانی آیت الله رئیسی در سانحه سقوط بالگرد، انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری در تاریخ ۸ تیرماه در کشور عزیزمان ایران برگزار خواهد شد. این رویداد ناگوار، فضای سیاسی کشور را دستخوش تغییرات چشمگیری کرده و نگاه‌ها را به سوی چهره‌های مطرح سیاسی معطوف کرده است.

  یکی از شخصیت‌هایی که همواره مورد علاقه مردم بوده و انتظار بازگشت او به مسند ریاست جمهوری و بهبود وضعیت اقتصادی کشور را دارند، دکتر محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور دولت نهم و دهم است. دکتر احمدی‌نژاد که در طول دوران خدمت خود همواره به حقوق حقه مردم ایران پایبند بوده، آماده است تا بار دیگر برای خدمت به کشور و مردم عزیزمان قدم بردارد.

  روزانه گروه‌های مختلفی از استان‌های گوناگون ایران با حضور در دفتر دکتر احمدی‌نژاد و میدان ۷۲ نارمک، که به نوعی نماد حامیان او محسوب می‌شود، با بیان شرایط حساس کشور خواستار ثبت نام ایشان در انتخابات آتی ریاست جمهوری می‌شوند. این حضور پرشور نشان‌دهنده امید و انتظار مردم برای بازگشت دکتر احمدی‌نژاد به صحنه سیاسی است.

  شایان ذکر است که دکتر احمدی‌نژاد در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی نیز نام‌نویسی کرد، اما به دلایلی که هنوز نامعلوم باقی مانده است، صلاحیت وی تایید نشد. در آن دوره، افرادی چون مهرعلیزاده، محسن رضایی، قاضی زاده هاشمی، سعید جلیلی، همتی و شهید آیت الله رئیسی تایید صلاحیت شدند و در نهایت شهید آیت الله رئیسی با کسب اکثریت قاطع آرا به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم ایران انتخاب شد.

  با توجه به شرایط پیش آمده و فضای جدید سیاسی، همه نگاه‌ها به انتخابات زودهنگام ۸ تیرماه دوخته شده است. آیا دکتر محمود احمدی‌نژاد بار دیگر به صحنه سیاسی بازخواهد گشت و امیدهای مردم را برای رشد اقتصادی و گشایش در سفره‌های خانوار ایرانی محقق خواهد کرد؟ پاسخ این سوال در روزهای آینده مشخص خواهد شد.

  بهار در تابستان: دکتر احمدی‌نژاد و بازگشت به عرصه ریاست جمهوری بهار در تابستان: دکتر احمدی‌نژاد و بازگشت به عرصه ریاست جمهوری بهار در تابستان: دکتر احمدی‌نژاد و بازگشت به عرصه ریاست جمهوری

  نویسنده: سید محمدعلی تقوی

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *