کارخانه قطعه سازی آمل با ۷۰۰ کارگر در حال تعطیلی است
کارخانه قطعه سازی آمل با ۷۰۰ کارگر در حال تعطیلی است
نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به در معرض تعطیلی قرار گرفتن کارخانه قطعه سازی خودرو آمل گفت: وزیر صمت و مدیرعامل ایران خودرو باید به وضعیت این کارخانه توجه ویژه ای داشته باشند، چرا که ۷۰۰ کارگر این مجموعه در معرض اخراج و بیکاری هستند و باید از طریق شرکت ایران خودرو و مجموعه وزارتخانه حمایت شوند.

به گزارش پایگاه خبری دیار بصیر رضا حاجی پور در نشست علنی روز گذشته (دوشنبه، 26 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک هفته شورای نگهبان در تذکری خطاب به وزیر صمت عنوان کرد: در راستای حمایت از تولید، صنعت و کار و قشر کارگری تذکر می دهم که شهرستان آمل 50 درصد صنعت استان مازندران را در اختیار دارد و این در حالی است که امروز یکی از کارخانه های قطعه سازی این استان در شهرستان آمل با وجود 700 کارگر در حال تعطیلی است.

کارخانه قطعه سازی آمل با ۷۰۰ کارگر در حال تعطیلی است

حاجی پور در تذکر شفاهی:
کارخانه قطعه سازی آمل با ۷۰۰ کارگر در حال تعطیلی است

وی ادامه داد: وزیر صمت و مدیرعامل ایران خودرو باید به وضعیت این کارخانه توجه ویژه ای داشته باشند، چرا که 700 کارگر این مجموعه در معرض اخراج و بیکاری هستند و باید از طریق شرکت ایران خودرو و مجموعه وزارتخانه حمایت شوند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در تذکری خطاب به رئیس جمهور با اشاره به اینکه استان مازندران حدود 40 درصد تولید برنج کشور را در اختیار دارد، تصریح کرد: چندین بار نسبت به این موضوع تذکر دادم، هم اکنون حدود 1800 تن برنج کیفی در کارخانه های شالیکوبی و انبارهای کشاورزان موجود است.

حاجی پور با اشاره به حضور وزیر جهاد کشاورزی در استان مازندران اضافه کرد: وزیر مذکور باید برای 1800 تن برنجی که در انبارهای کشاورزان وجود دارد تدبیری اتخاذ کند و رئیس جمهور نیز برای حمایت از تولید و برنج ایرانی از واردات برنج و توزیع آن در در بازار جلوگیری کند.

  • منبع خبر : خانه ملت