×
×

افتخارآفرینی بانوی فریدونکناری در پویش بین‌المللی ققنوس قلم

 • کد نوشته: 12149
 • جمعه 7 اردیبهشت 1403
 • سیده عطیه حسینی بانوی فریدونکناری رتبه نخست بخش عکس نوشت در پویش بین‌المللی ققنوس قلم کسب کرد / پایگاه خبری دیار بصیر حائز بیشترین مشارکت بوده و تجلیل می‌شود.
  افتخارآفرینی بانوی فریدونکناری در پویش بین‌المللی ققنوس قلم
 • به‌گزارش روابط‌عمومی معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در بخش متن، زهرا عباسی خبرنگار خبرگزاری فارس و معصومه خداوردیان خبرنگار روزنامه ایران به‌صورت مشترک رتبه نخست، عاطفه جعفری از روزنامه فرهیختگان رتبه دوم و محبوبه نیاورانی خبرنگار روزنامه صبح نو حائز رتبه سوم شدند. همچنین در این بخش محبوبه محمدی مزرعه‌شاهی از پایگاه خبری صدای نایین شایسته تقدیر شناخته شد.

   

  در بخش تیتر، محمدصادق علیزاده از روزنامه ایران رتبه نخست، مبینا افراخته از خبرگزاری مهر رتبه دوم و مریم جهان‌پناه از پایگاه خبری نورنیوز و سعیده خورشیدوند از پایگاه خبری خورشید جانان به‌صورت مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

   

  در بخش آثار صوتی (پادکست)، مهدیه عبدالله از پایگاه خبری نورنیوز، محمدصادق آزادی فعال رسانه‌ای و محمدعرفان آقا عابدی از گروه رسانه‌ای اصفهان زیبا به‌ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

   

  در بخش طرح گرافیکی، محمدجواد پرداخته گرافیست رسانه‌ای رتبه نخست، سیدمهدی طالبی از روزنامه فرهیختگان رتبه دوم و احمدرضا سهرابی از روزنامه عصر مردم رتبه سوم را کسب کرد.

   

  در بخش ویدیو، میلاد گودرزی از خبرگزاری مهر و محمدعلی صنوبری سردبیر موسسه نگاه نو به‌صورت مشترک رتبه اول، شهاب‌الدین محمدی فعال رسانه‌ای رتبه دوم و مهسا دشتی از پایگاه خبری هم‌نوا رتبه سوم را کسب کرد. همچنین در این بخش حانیه علی‌پور از نورنیوز شایسته تقدیر شناخته شد.

  افتخارآفرینی بانوی فریدونکناری در پویش بین‌المللی ققنوس قلم

  در بخش عکس، ابراهیم فلاح از پایگاه خبری آوای خزر و عبدالرحمن رافتی از خبرگزاری تسنیم و در بخش عکس‌نوشت، سیده عطیه حسینی از پایگاه خبری دیار بصیر و احمد ملک‌زاده از پایگاه خبری وارک‌نیوز حائز رتبه‌های اول و دوم شدند.

   

  بنابراین گزارش، درید وحیدی خبرنگار خبرگزاری عراق (واع) در بخش متن، هانی عقیل خبرنگار تلویزیون العهد عراق در بخش ویدیو، مختار حداد خبرنگار پایگاه خبری العهد و رادیو نور لبنان در بخش صوت و سیدعباس حسینی خبرنگار خبرگزاری صدای افغان در بخش طرح گرافیکی برگزیدگان پویش رسانه‌ای ققنوس قلم در گروه بین‌الملل را تشکیل می‌دهند.

   

  لازم به ذکر است معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همزمان با اعلام شهادت ۱۴۰ نفر از خبرنگاران رسانه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی که از ۱۵ مهرماه تاکنون از سوی رژیم صهیونیستی در نوار غزه به شهادت رسیده‌اند، طی فراخوانی از برگزاری پویش رسانه‌ای «ققنوس قلم» برای خبرنگاران و فعالان فضای مجازی خبر داد.

   

  صرف‌نظر از استان تهران با 249 اثر، خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای استان‌های اصفهان، کرمانشاه و همدان به‌ترتیب بیشترین اثر را به این پویش ارسال کرده‌اند.

   

  همچنین خبرگزاری مهر از گروه رسانه‌های سراسری و روزنامه صبح ساحل، پایگاه خبری دیار بصیر و پایگاه خبری اقتصاد آینده‌نیوز از گروه رسانه‌های غیر سراسری حائز بیشترین مشارکت بوده و به‌پیشنهاد داوران و تایید معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل می‌شوند.

   

  پس از پایان مهلت تعیین شده و انجام فرآیند ارزیابی و پالایش اولیه، در مجموع 700 اثر در بخش ملی و حدود 200 اثر در بخش بین‌المللی برای ارزیابی به هیات داوران ارائه و نتیجه ارزیابی‌ها به‌شرح بالا منتشر شد.

   

  بنابر اعلام این معاونت قرار است طی روزهای آتی از برگزیدگان این پویش رسانه‌ای تجلیل و قدردانی به‌عمل آید.

   

  سیده عطیه حسینی سال گذشته نیز در بخش یادداشت جشنواره ملی خزر حائز رتبه نخست شده بود.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *