×
×

محدودیت‌های ترافیکی ویژه سفر رئیس جمهور به مازندران اعلام شد

 • کد نوشته: 12268
 • پنج‌شنبه 27 اردیبهشت 1403
 • پلیس راهور همزمان با دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به مازندران محدودیت های ترافیکی در شهرهای ساری، قائمشهر و نوشهر اعمال کرد.
  محدودیت‌های ترافیکی ویژه سفر رئیس جمهور به مازندران اعلام شد
 • پلیس راهور همزمان با دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به مازندران محدودیت های ترافیکی در شهرهای ساری، قائمشهر و نوشهر اعمال کرد.

  با توجه به حضور رئیس جمهور در استان مازندران تمهیدات ترافیکی برگزاری مراسمات به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

  شهرستان ساری:

  محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخه های ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت در خیابان های جمهوری، ملامجدالدین و میادین ساعت و شهدا شهرستان ساری و کلیه معابر منتهی به خیابان های فوق الذکر اعمال و از شهروندان تقاضا می شود از مسیرهای جایگزین مانند : ۱-خیابانهای عسگری محمدیان و داراب ۲_خیابان های امیرمازندرانی و خزر ۳_خیابان های شمشیربند و کمربندی ولیعصر (عج) ۴_خیابان معلم‌ها جهت تردد استفاده کنند.

  شهرستان قائمشهر:

  محدودیت‌های ترافیکی در روز پنجشنبه مورخه ۲۷ اردیبهشت در خیابان‌ها ۱۶ متری، امام خمینی(ره)، ولیعصر(عج) و رازی و کلیه معابر منتهی به خیابان های فوق الذکر اعمال و از شهروندان تقاضا می شود از مسیرهای جایگزین مانند : عدالت و تهران جهت تردد استفاده کنند.

  شهرستان نوشهر:

  محدودیت‌های ترافیکی در روز جمعه مورخه ۲۸ اردیبهشت در محورهای دوراهی دریابانی و خیابان شهید عماالدین کریمی، میدان همافران، خیابان ۱۵ خرداد، میدان نماز، تقاطع انقلاب و مصلی و کلیه معابر منتهی به خیابان های فوق الذکر اعمال و از شهروندان تقاضا می شود از مسیرهای جایگزین مانند : ۱_خیابان انقلاب ۲- خیابان فردوسی۳- خیابان رازی۴- خیابان ولیعصر(عج) ۵-میدان بندر ۶- کمربندی نوشهر به چالوس جهت تردد استفاده نمایند.

  بنابرین از شهروندان فهیم و محترم استان مازندران تقاضا داریم از وسایل نقلیه شخصی خودداری و از مسیرهای جایگزین جهت تردد استفاده کرده و برای حضور در مراسم، ضمن استفاده از وسایل نقلیه عمومی، از توقف خودروها در مسیرها و معابر اعلامی جهت روانسازی ترافیک خودداری و با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری لازم را داشته باشند و در صورت توقف در محدوده های اعلامی، خودروها توسط خودروبر به پارکینگ منتقل‌ می‌شود.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *