×
×

نگاه ویژه صداوسیما به غرب مازندران در دوره مدیریت دکتر هادی ابراهیمی

 • کد نوشته: 12334
 • شنبه 29 اردیبهشت 1403
 • یکی از گلایه های شهروندان غرب مازندران عدم توجه صداوسیمای مرکز مازندران به شهرستانهای غرب استان بوده که خوشبختانه در دوره مدیریت دکتر هادی ابراهیمی متفاوت بوده است و امروز شاهد پخش برنامه های مختلف از شهرستانهای غرب مازندران در صداوسیمای مرکز مازندران هستیم.
  نگاه ویژه صداوسیما به غرب مازندران در دوره مدیریت دکتر هادی ابراهیمی
 • دیار بصیر ؛ یکی از گلایه های شهروندان غرب مازندران عدم توجه صداوسیمای مرکز مازندران به شهرستانهای غرب استان بوده که خوشبختانه در دوره مدیریت دکتر هادی ابراهیمی متفاوت بوده است و امروز شاهد پخش برنامه های مختلف از شهرستانهای غرب مازندران در صداوسیمای مرکز مازندران هستیم.

   

  پخش زنده تلویزیونی مراسم های مذهبی ، یادواره های شهدا ، راهپیمایی های مختلف ، رویدادهایی مانند انتخابات ، مسابقات ورزشی به مانند فوتبال از شهرستانهای غرب مازندران در صداوسیمای مرکز مازندران بی نظیر بوده که در طول تاریخ استان سابقه نداشته و با مرور شبکه های استانی دیگر می بینیم که بیشتری پخش زنده شهرستانهای خارج از مرکز استان مازندران مربوط به استان مازندران می باشد.

   

  تولید برنامه های مختلف اعم از تولیدات سیما و گزارش های خبری از شهرستانهای غرب استان مازندران در دوره مدیریت هادی ابراهیمی در صداوسیما مرکز مازندران چند برابر بیشتر از دوره های قبلی بوده در موضوعات مختلف شهروندان شهرستاهای غرب مازندران آن ها را از صدا و سیما دنبال می کنند.

   

  در سفر اخیر ریاست محترم جمهور به استان مازندران و سخنرانی ایشان در شهرستان نوشهر دیده شد که تیزر اختصاصی ، زیرنویس های مختلف برای دعوت مردم در نوشهر پخش شده و برنامه های مختلفی نیز برای این موضوع در صداوسیما در نظر گرفته شد و از طرفی اخبار تمام نمایندگان هیات دولت در شهرستان های غرب مازندران به صورت خبر در سایت صداوسیما و همچنین به صورت گزارش خبری و تولیدات سیما اطلاع رسانی شده است.

   

  در بخش زیر ساخت ها در دوره مدیریت آقای دکتر ابراهیمی در مناطق کوهستانی شهرستانهای غرب مازندران که مشکل پخش شبکه های تلویزیونی بود ، اکنون به صورت فرستنده های دیجیتال بوده و به راحتی مردم این مناطق دسترسی به شبکه های تلویزیونی با کیفیت بالا دارند.

   

  در بخش رادیو نیز در زمان مدیریت ایشان ویژه برنامه گلبانک ساحل در رادیو دریا چالوس مستقر شده و به صورت مستمر در ایام تابستان برنامه داشته که با دعوت از هنرمندان و مسئولان غرب مازندران این برنامه اجرایی شده است.

   

  دعوت از مدیران ، کارشناسان و صاحب نظران شهرستانهای غرب مازندران در برنامه های مختلف صداوسیما مرکز مازندران در دوره مدیریت ایشان به صورت چشمگیر بوده و به صورت کاملا عادلانه اجرایی شده و بارها و بارها دیده شد هنرمندان شهرستانهای غرب مازندران در برنامه های مختلف به اجرای برنامه پرداختند.

  نگاه ویژه صداوسیما به غرب مازندران در دوره مدیریت دکتر هادی ابراهیمی

  شهروندان غرب مازندران طی اظهارات و همچنین در جلسات مختلفی که با حضور مسئولان برگزار شده نهایت قدردانی را از دکتر ابراهیمی مدیرکل صداوسیمای مرکز مازندران بابت توجه ویزه به شهرستانهای غرب مازندران در صداوسیمای مرکز استان داشته اند.

  اخبار مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *